Jsem:

offline - KONEC BLOGU

Deníček

Jak bylo u tety?

8. března 2010 v 18:29 | Yetuska
Ahoj, tak vám píšu jak bylo u tety a jejího přítele a hlavně u sestřenky :) Bylo tam uplně užasně evelínka už sama drží hlavičku tak je to super!:) Už má i snahu se otočit na bříško ale ten její zadeček je asi na ní moc ttěžkej ještě no :D:) KDyž jsme tam přijeli tak teta byla s evelínkou v koupelně :D chytli jsme výtlem tam byli v koupelně na zemi no..:) Prej že jim tam je nejlíp - maj tam vyhřívanou podlahu tak proto..:) Vydržela jsem uplně dlouho si "hrát" s evelínkou... ségra jí frut lechtala a prckovi se to líbilo uplně moc jsem si to tam užila.. jak to tak vypadá tak tety přítel tejden po velikonocích pojede o víkendu na čndr tak tam asi se ségrou a s mamkou pojedem ..:) Takže se moooc těším.. fotky ze včera přidám asi ve středu..:) No jinak je pondělí to se domů dostanu dlouho a zejtra to samí zejtra tu asi nic nepřidám ...:) Ale ve středu určo jo tak se tu mějte hezky papa!:)

PS: tedkom jsem si všimla že mám od neděle dopoledne status že jsem offline a koupu se.. :D jsem to zapomněla přepsat no.... :D:)

Dneska tu moc nebudu...

7. března 2010 v 11:39 | Yetuska
Ahoj, jen vám chci říct že tu dneska moc nebudu jedem k tetě bydlí odtud asi hodinu cesty autem... po dálnici .. takže celkem daleko...ale nevadí.. určitě ta jízda za o stojí protože pojedem tam hlavně k vůli sestřence který jsou tři měsíce.. :) ze všech bratránků a sestřenec jsem já ta nejmladší takže se těšíím že teta konečně ve 30ti se rozhodla mít dítě :) Evelínka(sestřenka) je moc krásná viděla jsem jí nějak když jí bylo asi 14 dnů... a tedkom jí jsou tři měsíce podle fotek fkt vyrostla už se mooc těšíím pak vám ještě napíšu až přijedem a dám vám semka i fotky :) Pojedem tam asi až za hodku a půl.. možná za dvě hodky takže tu budu asi až večer jestli vubec tak se tu mějte krásně :) pp


Aktualizace 12:02 tak jsem se rozhodla že vám semka dám fotky co mi nedávno posílala teta:


Divná nálada

6. března 2010 v 21:50 | Yetuska

Krátké vs delší

6. března 2010 v 17:49 | Yetuska

Víkend

5. března 2010 v 18:39 | Yetuska

Pátek .. blázni maj svátek....

5. března 2010 v 13:09 | Yetuska
Ahoj tak konečně pátek fakt super.. no říká se pátek blázni maj svátek..:) no podle mě by dneska měla mít skoro celá řída + 9. třída svátek..:) taková velká parta bláznu..:D:) dneska máme společně poslední hodinu a měli jsme MAruš.. :D to je jedna učitelka MArie.. :D říkáme jí maruš no.. a ta z nás byla upa na nervy.. :D:) jsme zas dělali kraviny no.. :D nejlepší hlášky opět Klára a Pavlína.. :D:) No co se týče školy máme ve třídě jednu novou holku vipadá docela v poho ale stejně jí brzo někdo skazí... :D:) no ale o škole se už nechci bavit když je pátek a celej víkend před náma.. :D:)
Dneska semka chci přidat další diskuzi :) snad se k ní vyjádří víc lidí než k tý minulý.. tak se tu mějte jdu projet zas pár blogů.. a budu online :)

Něco o mě

4. března 2010 v 13:59 | Yetuska

To byl zase den a pořád neni konec...

4. března 2010 v 12:39 | Yetuska
1. zapomenutý klíče
2. šok že se vedle do bytu nastěhuje holka co nenávidim (ale neni to jistý)
3. blbě napsanej test
4. seřvala mě učitelka ani nevim proč
5. zejtra píšem dvě těžké písemky z češtiny a němčiny..

Co tě o mě zajímá?

3. března 2010 v 17:20 | Yetuska
Ahoj tak jsem se rozhodla že napíšu o sobě článek kde budou všecky různé věci o mě.. kolik mi je a podobně.. no prostě vše co vás bude zajímat.. no ale bohužel nevim co vás bude zajímat... proto vám dávám možnost k tomudle článku napsat všecky věci co vás o mě zajímají :) Doufám že tu bde spoustu otázek abych nic nemusela vymejšlet.. :D:) Pokusím se vám odpovědět na všechno :) Tak se tu mějte hezky.. ještě chvilku budu online pač ségra neni ještě doma i když už měla dávno bejt.. :D:) psala mamce že má 1. kurz autoškoly.. :D:) což je švanda ještě včera se rozhodovala kde a u koho jí bude dělat no.. :)

Já a milá?

2. března 2010 v 17:30 | Yetuska

Ahoj, do rubriky deníček budu dávat i věci o sobě... :)
No a tedkom k nadpisu.. :) poslední dobou mi tu hodně z vás píše že jsem milá :) Většinou to napíšete po tom co si u vás na blogu přečtu nějakej článeček a písnu k tomu komentík .. Já osobně si myslím že nejsem milá... jen upřímná.. (věřte že na svojí upřímnoust jsem už hodněkrát doplatila.. možná o tom někdy něco víc napíšu..)
Poslední dobou chodím jen na blogy který se týkají deníčků.. a tak nějak jsem si všimla že spoustu z vás dělá různé časopisy.. věřte nebo ne taky s nima mám skušenosti.. :D:) Měla jsem pár blogů o křečkách.. (doma mám 2. křečka Mikýska.. 1. byl Pinďa ale už bohužel nežije..) a dělala jsem časopisy o křečkách.. :) Všimla jsem si taky že spousta tichto deníkovských deníčků si je hodně podobných.. podobné rubriky... no ale to už jsem někam zabočila chtěla jsem vám jen napsat to že si o sobě určo nemyslim že jsem milá no.. :D
 
 

Reklama